Turistická ubytovňa Buck

Turistická ubytovňa BUCK sa nachádza blízko centra mesta Tornaľa oproti železničnej stanici. Ubytovňa poskytuje ubytovanie v 10 izbách s celkovou kapacitou 22 lôžok.

Turistická ubytovňa Buck

Turistická ubytovňa Buck v Tornali

Turistická ubytovňa BUCK sa nachádza blízko centra mesta Tornaľa oproti železničnej stanici. Ubytovňa poskytuje ubytovanie v 10 izbách s celkovou kapacitou 22 lôžok.

Adresa: Štúrova 1017/32, 982 01 Tornaľa
Telefón:+421 905 200 207
E-mail:buck@penzionbuck.sk

Turistická ubytovňa BUCK je novootvorené zariadenie nachádzajúce sa blízko centra mesta Tornaľa oproti železničnej stanici.

Ubytovňa prešla v roku 2012 komplexnou rekonštrukciou interiéru a v súčasnosti sa dokončujú exteriérové úpravy. Ubytovňa poskytuje ubytovanie v 10 izbách s celkovou kapacitou 22 lôžok.

Ubytovanie:
- 1 jednolôžková izba
- 4 trojlôžkové izby
- 5 dvojlôžkových izieb

Na každej izbe je kúpeľňa s WC, minibar, TV. V celej ubytovni je bezdrôtové pripojenie na internet. Stravovanie: vlastná príprava v ubytovni, v plne vybavenej kuchynke (sporák, mikrovlnná rúra, hriankovač, rýchlovarná kanvica).

Na prízemí sa nachádza hostinec, kde sa hostia môžu občerstviť, prípadne posedieť pri kávičke.
Recepčná služba je k dispozícii od 8.00 hod. do 21.00 hod na tel. čísle 0905 200 207 a u obsluhujúcej čašníčky v hostinci od 7.00 hod do 22.00 hod.
Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli vo dvore za ubytovňou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.